OCUTEIN® FORTE Lutein 15 mg + Omega-3

OCUTEIN® FORTE Lutein 15 mg + Omega-3

Koupit

Štít a výživa pro vaše oči!

Náš zrak každý den čelí nadměrné zátěži, což může vést mimo jiné ke zvýšené únavě. Ochranný systém oka je proto vhodné posilovat o látky, které jsou pro zrak přínosné.

OCUTEIN® FORTE Lutein 15 mg obsahuje 3 významné kategorie živin (karotenoidy, omega-3 PUFA, antioxidanty), které jsou důležité pro výživu očí a udržování jejich přirozeného ochranného systému. Žádnou z nich si tělo nedokáže vytvořit samo, a proto je doporučeno je přijímat ze stravy, přičemž velmi důležitá je také jejich vhodná kombinace.

Proč užívat OCUTEIN® FORTE Lutein 15 mg?

  • obsahuje 3 kategorie důležitých živin (karotenoidy, omega-3 PUFA, antioxidanty)
  • přispívá k udržení normální kvality zraku (vitamin A, DHA, zinek)
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním poškozením (vitamin B2, vitamin E, vitamin C, zinek, měď, selen)

OMEGA-3 vícenenasycené mastné kyseliny – DHA, EPA
Omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou pro člověka esenciální. Znamená to, že jsou pro naše tělo přínosné, ale zároveň si je neumíme vytvořit sami a musíme je přijímat v potravě. OCUTEIN FORTE® Lutein 15 mg obsahuje kvalitní rybí olej s vysokým obsahem kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA). Jedna tobolka obsahuje 250 mg DHA a 36 mg EPA. DHA a EPA jsou vysoce koncentrovány v buňkách oka. DHA přispívá k udržení normálního vidění.

Přírodní KAROTENOID COMPLEX: lutein, zeaxanthin, vitamin A
Tyto látky patří mezi karotenoidy, které se akumulují ve vyšším množství zejména ve žluté skvrně sítnice oka (makula). S přibývajícím věkem však koncentrace karotenoidů v oku klesá, proto je vhodné je doplňovat. OCUTEIN FORTE® Lutein 15 mg obsahuje v každé tobolce 15 mg luteinu a 3 mg zeaxanthinu, tedy 18 mg karotenoidů, které jsou soustředěny zejména ve žluté skvrně – malé části sítnice, která je zodpovědná za centrální vidění. Dalším významným karotenoidem je vitamin A, který přispívá k zachování normálního stavu zraku.

ANTIOXIDANT COMPLEX: vitamin B2, vitamin E, vitamin C, zinek, měď a selen
UV záření a ionizační záření jsou zdrojem volných radikálů, které mohou mít negativní vliv na membrány a proteiny v čočce. Organismus se dovede proti volným radikálům bránit pomocí tzv. antioxidantů, a proto je OCUTEIN FORTE® Lutein 15 mg velmi vhodně doplněn o vitamin B2, vitamin E, vitamin C, zinek, měď a selen, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením. Zinek navíc přispívá k udržování normálního zraku.

K dostání v balení: 60 + 15 tob. (2,5měsíční kúra)

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně