Ocutein

Logo Ocutein

První pomoc pro Vaše oči

Objevte zákazníky prověřenou a oblíbenou značku OCUTEIN®, která přináší zásadní inovace v péči o Vaše oči již od roku 2008. Značka OCUTEIN® je součástí řady Da Vinci Academia a všechny přípravky OCUTEIN® jsou tak vyráběny v souladu s nejnovějšími poznatky moderního výzkumu a vědy. Odráží se v nich princip optimálního souznění mezi přírodou a potřebami lidského organizmu.

Nejlepším důkazem naší kvality jsou statisíce spokojených pacientů

Přípravky OCUTEIN® naleznete v každé lékárně, kde ročně pomohou statisícům pacientů. Vybírat můžete z několika variant očních výživ přizpůsobených Vašim konkrétním potřebám – OCUTEIN® BRILLANT, OCUTEIN® GINKGO, OCUTEIN® FORTE a OCUTEIN® FRESH.

Okamžitou pomoc Vašim očím poskytnou zdravotnické prostředky ve formě očních kapek OCUTEIN® SENSITIVE PLUS, OCUTEIN® ALLERGO či OCUTEIN® SENSITIVE CARE. Pro intenzivnější ošetření očí při podráždění, alergiích a zánětech je určena OCUTEIN® SENSITIVE oční voda.

Nositelé kontaktních čoček ocení OCUTEIN® SENSITIVE roztok na kontaktní čočky, který poskytuje očím celodenní komfort bez vysychání, mlžení a řezání v očích.

Otoků a kruhů pod očima se rychle zbavíte pomocí hydratačního očního gelu OCUTEIN® SENSIGEL.

OCUTEIN® – hrdý partner špičkových českých sportovců

Kvalitní přípravky značky OCUTEIN® si vybrali také špičkoví čeští sportovci.

Značka OCUTEIN® je hrdým partnerem vrcholové biatlonistky Markéty Davidové, která v roce 2021 získala titul mistryně světa, díky svému excelentnímu výkonu a přesné mušce.

Druhým partnerstvím, kterým se OCUTEIN® může pyšnit, je spolupráce s Ondřejem Lieserem, jedním z nejlepších českých profesionálních hráčů ve světovém golfovém žebříčku.

Věrnostní program 4+1

Přípravky OCUTEIN® jsou součástí věrnostního programu 4+1, kdy k jakýmkoliv čtyřem produktům z celé řady Da Vinci Academia získáte pátý produkt dle svého výběru zdarma. Zásilky zaslané v rámci věrnostního programu jsou navíc automaticky zařazeny také do soutěže o skvělé ceny. Pokyny pro zapojení do věrnostního programu i soutěže naleznete v letáku, který je součástí balení produktů a na webu https://www.davinciacademia.cz/vernostni-program/.

A proč je zrovna péče o oči tak důležitá?

Oko je pro člověka nejdůležitější orgán, protože díky němu vstřebáváme až 90 % informací z vnějšího prostředí. A právě oko bývá také nejvíce zatěžováno a vystavováno vlivu vnějšího prostředí, jako je například sluneční záření, cigaretový kouř či modré světlo z počítačů.

Oko sice má vlastní přirozený systém antioxidačních ochranných mechanismů, ale nastávají situace, kdy přirozené antioxidační mechanizmy nedokážou dostatečně zareagovat, a tak dochází k poškození tkání oka a k jeho stárnutí. Právě z tohoto a dalších důvodů je považována za racionální dlouhodobá suplementace účinnými přírodními látkami (karotenoidy – předně luteinem a zeaxanthinem), vitaminy C a E a stopovými prvky (zejména zinek a selen), které se přímo podílejí na syntéze klíčových endogenních antioxidačních enzymů. A právě tyto a mnoho dalších účinných látek naleznete v přípravcích OCUTEIN® – který z nich je pro Vás a Vaše potřeby nejvhodnější, se poraďte u svého lékárníka.