OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg

OCUTEIN® BRILLANTLutein 25 mg

Koupit

Obsahuje maximální množství luteinu – 25 mg, pro rychlejší a dlouhodobější účinek.

OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg je doplněk stravy, který obsahuje nejvíce luteinu* – 25 mg (pro rychlejší a dlouhodobější účinek). Jako jediný obsahuje také fosfatidylcholin, který dále zlepšuje vstřebávání a využití luteinu.

Proč užívat OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg?

  • extra velké množství luteinu – 25 mg
  • obsahuje fosfatidylcholin, který zlepšuje vstřebávání a využití luteinu v organizmu
  • přispívá k udržení normální kvality zraku (vitamin A, zinek)
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním poškozením (zinek, měď, selen)
  • komplexní výživa pro vaše oči

Oči je vhodné posilovat o karotenoidy (hlavně lutein, zeaxanthin, vitmain A), které jsou přirozenou součástí očního pigmentu sítnice a antioxidanty, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením (zinek, měď, selen). Obě tyto skupiny látek přípravek OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg obsahuje:

Přírodní KAROTENOID COMPLEX: lutein, zeaxanthin, vitamin A – Tyto látky tvoří významnou skupinu karotenoidů, které jsou soustředěny zejména ve žluté skvrně – malé části sítnice, která je zodpovědná za centrální vidění. Proto přípravek OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg obsahuje extra vysoké množství luteinu a dále vitamin A, který přispívá ke správné funkci zraku.

ANTIOXIDANT COMPLEX: zinek, měď a selen – UV záření a další ionizační záření vyvolávají nadměrný vznik volných radikálů, které mohou poškodit membrány a proteiny v čočce. Organismus se dovede proti volným radikálům účinně bránit pomocí tzv. antioxidantů, které mají schopnost volné radikály neutralizovat. Proto je přípravek velmi vhodně doplněn o zinek, měď a selen, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením.

*z produktů řady OCUTEIN®

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně.

K dostání v balení:
30 tob. (1měsíční kúra)
60 tob. (2měsíční kúra) + oční kapky OCUTEIN® SENSITIVE ZDARMA
90 + 30 tob. (4měsíční kúra) + antistatický ubrousek ZDARMA